Menu
Nyheder 2017 16. februar kl. 19:11
Klubdag i Sportigan Køge d. 5. marts
Nyheder 2017
Tilbud på Hummel HGI træningsdragt - kun 300,-
Nyheder 2017
Fastelavn søndag d. 26. feb - kom helt tæt på
Nyheder 2017
Generalforsamling onsdag d. 29/3 kl. 19.30 i Pepes bar (Havdrup hallen)
Nyheder 2017
Nytårskampagne på hættetrøje
Nyheder 2016
Ny aftale om tøjindkøb
Nyheder 2016
Hjælp søges søndag d. 27/11
Nyheder 2016
Kåringsfest 2016 - Årets spiller blev ...
Nyheder 2016
Kom gratis til FCK mod Randers i Parken lørdag d. 3/12 kl. 18
Kommende DBU kampe
Marts 2017
4.
lørdag
11.00
Holmegaard GB
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (04) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Herlufmagle Kunstgræs
Havdrup GI
Herlufmagle Kunstgræs
4.
lørdag
11.39
Havdrup GI
Herrer
U16
U16 Drenge A Futsal Final Indoor (01) • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL D2
Herfølge BK
Roskilde-hallerne HAL D2
4.
lørdag
12.03
Stenlille IF
Herrer
U16
U16 Drenge A Futsal Final Indoor (01) • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL D2
Havdrup GI
Roskilde-hallerne HAL D2
4.
lørdag
12.27
Havdrup GI
Herrer
U16
U16 Drenge A Futsal Final Indoor (01) • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL D2
Endeslev-Vråby IF
Roskilde-hallerne HAL D2
4.
lørdag
12.51
Bagsværd BK
Herrer
U16
U16 Drenge A Futsal Final Indoor (01) • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL D2
Havdrup GI
Roskilde-hallerne HAL D2
4.
lørdag
13.42
Havdrup GI
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål C Final Indoor • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL C2
Lyngby Boldklub 1921
Roskilde-hallerne HAL C2
4.
lørdag
13.54
Havdrup GI
Kvinder
U16
U16 Piger Futsal B Final Indoor (01-02) • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL D1
Tølløse BK
Roskilde-hallerne HAL D1
4.
lørdag
14.06
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål C Final Indoor • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL C2
Havdrup GI
Roskilde-hallerne HAL C2
4.
lørdag
14.18
Virum-Sorgenfri BK
Kvinder
U16
U16 Piger Futsal B Final Indoor (01-02) • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL D1
Havdrup GI
Roskilde-hallerne HAL D1
4.
lørdag
14.30
Gislinge BK
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål C Final Indoor • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL C2
Havdrup GI
Roskilde-hallerne HAL C2
4.
lørdag
14.42
Havdrup GI
Kvinder
U16
U16 Piger Futsal B Final Indoor (01-02) • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL D1
HB Køge Pigefodbold
Roskilde-hallerne HAL D1
4.
lørdag
15.00
FC Storebælt
Herrer
Senior
Træningskampe senior/Ynglinge • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion
Havdrup GI
Korsør Gl. Stadion
4.
lørdag
15.06
Havdrup GI
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål C Final Indoor • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL C2
Ejby IF Fodbold
Roskilde-hallerne HAL C2
4.
lørdag
15.06
Farum BK
Kvinder
U16
U16 Piger Futsal B Final Indoor (01-02) • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL D1
Havdrup GI
Roskilde-hallerne HAL D1
4.
lørdag
18.12
Annisse IF
Herrer
Senior
Herresenior Håndboldmål Finalestævne • Finalepulje B-række
Roskilde-hallerne HAL C2
Havdrup GI
Roskilde-hallerne HAL C2
4.
lørdag
18.48
Havdrup GI
Herrer
Senior
Herresenior Håndboldmål Finalestævne • Finalepulje B-række
Roskilde-hallerne HAL C2
Skuldelev-Selsø SK
Roskilde-hallerne HAL C2
4.
lørdag
19.24
Havdrup GI
Herrer
Senior
Herresenior Håndboldmål Finalestævne • Finalepulje B-række
Roskilde-hallerne HAL C2
Østmøn SGI (2)
Roskilde-hallerne HAL C2
4.
lørdag
19.48
Østmøn SGI (1)
Herrer
Senior
Herresenior Håndboldmål Finalestævne • Finalepulje B-række
Roskilde-hallerne HAL C2
Havdrup GI
Roskilde-hallerne HAL C2
5.
søndag
10.30
Slagslunde-Ganløse IF
Kvinder
U16
U16 Piger 7M/8M VinterBOLD • Pulje 2
KIWI-Park
Havdrup GI
KIWI-Park
11.
lørdag
13.12
Havdrup GI
Kvinder
U10
U10 piger (07) Futsal 4. runde • Pulje 1
Fløng Hallen
HSV
Fløng Hallen
11.
lørdag
14.00
Brøndbyernes IF
Kvinder
U10
U10 piger (07) Futsal 4. runde • Pulje 1
Fløng Hallen
Havdrup GI
Fløng Hallen
11.
lørdag
14.36
Havdrup GI
Kvinder
U10
U10 piger (07) Futsal 4. runde • Pulje 1
Fløng Hallen
Greve Fodbold
Fløng Hallen
12.
søndag
11.30
Lynge-Uggeløse IF
Kvinder
U16
U16 Piger 7M/8M VinterBOLD • Pulje 2
Lyngehallen Kunstgræs
Havdrup GI
Lyngehallen Kunstgræs
12.
søndag
13.00
Havdrup GI
Herrer
Senior
Træningskampe senior/Ynglinge • Pulje 1
Solrød Idrætscenter kunstgræs
SIF Holbæk IF
Solrød Idrætscenter kunstgræs
12.
søndag
14.45
Havdrup GI
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (04) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Solrød Idrætscenter kunstgræs
Rønnede IF
Solrød Idrætscenter kunstgræs
12.
søndag
16.00
Havdrup GI
Herrer
U14
U14 Drenge 3-4 (03) VinterBOLD • Pulje 1
Solrød Idrætscenter kunstgræs
TGB
Solrød Idrætscenter kunstgræs

Sponsorer