Menu
Nyheder 2016 I går kl. 22:13
Skiltekampagne og gratis kontingent
Nyheder
Havdrup fodbold udvider - gratis brænde til dig
Nyheder
Hvem der bare var (fodbold)dreng igen
Nyheder
Er dit hold værd at skrive om?
Nyheder
Holdaktierne er på vej - i år koster de kun 50,-
Nyheder
Indvielse af kunstgræs anlægget i Solrød
Nyheder
Borgmesteren åbner Solrøds første kunstgræsbaner lørdag d. 14/5 kl. 11
Nyheder
Kunstgræs banerne indvies lørdag d. 14/5 kl. 11:00
Nyheder
Kom gratis til FCK mod FCN i Parken anden pinsedag (16/5)
Kommende DBU kampe
Juni 2016
1.
onsdag
19.00
Bjæverskov IF "Frem"
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (01) • Pulje 4
Bjæverskov Stadion
Havdrup GI
Bjæverskov Stadion
1.
onsdag
19.00
Havdrup GI (S3)
Herrer
Senior
DBU Pokalen 2016 • Pulje 1
Havdrup Idrætscenter
Rosenhøj BK (S3)
Havdrup Idrætscenter
2.
torsdag
18.00
Havdrup GI
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (04) • Pulje 5
Havdrup Idrætscenter
Brøndbyernes IF (2)
Havdrup Idrætscenter
4.
lørdag
10.18
AIK 65 Strøby Fodbold
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (07) 3 - 4. juni - Medalje • Pulje 10
Herfølge Stadion
Havdrup GI
Herfølge Stadion
4.
lørdag
11.00
Havdrup GI
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (03) • Pulje 5
Havdrup Idrætscenter
Tune IF
Havdrup Idrætscenter
4.
lørdag
11.12
Havdrup GI
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (07) 3 - 4. juni - Medalje • Pulje 10
Herfølge Stadion
Køge FC
Herfølge Stadion
4.
lørdag
12.00
Havdrup GI
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (02) • Pulje 4
Havdrup Idrætscenter
RB 1906 (2)
Havdrup Idrætscenter
4.
lørdag
12.06
Havdrup GI
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (07) 3 - 4. juni - Medalje • Pulje 10
Herfølge Stadion
Karlslunde IF
Herfølge Stadion
4.
lørdag
12.42
Herfølge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (07) 3 - 4. juni - Medalje • Pulje 10
Herfølge Stadion
Havdrup GI
Herfølge Stadion
4.
lørdag
13.00
Hundige BK
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 5
Hundige Boldfælled
Havdrup GI
Hundige Boldfælled
5.
søndag
10.00
Havdrup GI
Herrer
U11
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (05) • Pulje 7
Havdrup Idrætscenter
Ishøj BK
Havdrup Idrætscenter
5.
søndag
11.00
Rødvig FC
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 8
Boestofte Hallen
Havdrup GI
Boestofte Hallen
5.
søndag
11.00
BK Avarta
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (03) • Pulje 3
Espelundens Idrætsanlæg
Havdrup GI
Espelundens Idrætsanlæg
5.
søndag
11.30
Greve Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (04) • Pulje 4
Greve Idræts Center
Havdrup GI
Greve Idræts Center
5.
søndag
12.00
Greve Fodbold
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (01-02) • Pulje 2
Greve Idræts Center
Havdrup GI
Greve Idræts Center
6.
mandag
17.00
BFC Lundegården
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands (02) • Pulje 2
Højagerskolen
Havdrup GI
Højagerskolen
8.
onsdag
18.00
Havdrup GI
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (01-02) • Pulje 2
Havdrup Idrætscenter
IF Bytoften
Havdrup Idrætscenter
8.
onsdag
18.45
Stenlille IF
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (01) • Pulje 4
Stenlille Stadion
Havdrup GI
Stenlille Stadion
8.
onsdag
19.00
Borup IF
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 8
Borup Stadion
Havdrup GI
Borup Stadion
10.
fredag
17.30
Herstedøster IC
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (04) • Pulje 5
Herstedøster Stadion
Havdrup GI
Herstedøster Stadion
10.
fredag
19.00
Køge BK (2)
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 5
Køge Stadion
Havdrup GI
Køge Stadion
11.
lørdag
10.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (02) • Pulje 4
Køge Stadion
Havdrup GI
Køge Stadion
11.
lørdag
11.00
Havdrup GI
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (01) • Pulje 4
Havdrup Idrætscenter
Vemmelev SGI
Havdrup Idrætscenter
11.
lørdag
11.30
Havdrup GI
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (03) • Pulje 3
Havdrup Idrætscenter
Holbæk B&I
Havdrup Idrætscenter
12.
søndag
10.00
Havdrup GI
Herrer
U11
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (05) • Pulje 7
Havdrup Idrætscenter
Rønnede IF
Havdrup Idrætscenter
12.
søndag
11.15
B. 1973, Herlev (2)
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (04) • Pulje 4
Elverroad
Havdrup GI
Elverroad
12.
søndag
12.00
Havdrup GI
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 8
Havdrup Idrætscenter
Sierslev FC
Havdrup Idrætscenter
12.
søndag
13.00
Karlslunde IF (1)
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (03) • Pulje 5
Karlslunde Stadion
Havdrup GI
Karlslunde Stadion
13.
mandag
17.30
Havdrup GI
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands (02) • Pulje 2
Havdrup Idrætscenter
Brede IF
Havdrup Idrætscenter
14.
tirsdag
17.30
Hundige BK
Herrer
U11
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (05) • Pulje 7
Hundige Boldfælled
Havdrup GI
Hundige Boldfælled
14.
tirsdag
18.30
Rishøj Boldklub
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (02) • Pulje 4
Rishøj Stadion
Havdrup GI
Rishøj Stadion
14.
tirsdag
19.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (03) • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Havdrup GI
Himmelev Idrætspark
14.
tirsdag
19.00
Høje Tåstrup IF
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (01-02) • Pulje 2
Gadehaveskolen
Havdrup GI
Gadehaveskolen
14.
tirsdag
19.00
Havdrup GI
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (04) • Pulje 5
Havdrup Idrætscenter
Jyllinge FC
Havdrup Idrætscenter

Sponsorer